ОГОЛОШЕННЯ

щодо можливості виділення земельних ділянок військовослужбовцям, які виконують завдання по здійсненню антитерористичної операції

Головне управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області інформує громадськість щодо можливості виділення земельних ділянок військовослужбовцям, які виконують завдання по здійсненню антитерористичної операції.

Для цього учаснику бойових дій треба звернутись до територіальних органів Держгеокадастру у Дніпропетровській області за місцем проживання з відповідним документом, що посвідчує участь в антитерористичній операції (посвідчення, довідка, наказ, тощо).
Зазначеним особам буде надана допомога при складанні клопотання про надання у власність земельної ділянки, а також забезпечення надання графічного матеріалу з бажаним місцем розташування земельної ділянки та в межах законодавства надана всебічна консультативна допомога щодо подальшого оформлення права власності на земельну ділянку.

За додатковою інформацією звертайтесь за телефонами:

(056)-742-84-44 – приймальня Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області
(056)-742-87-96 – відділ розгляду звернень, прийому громадян, взаємодії зі ЗМІ та громадськістю

Зразок заяви та схема порядку передачі земельних ділянок державної або комунальної власності у власність військовослужбовцям відповідно до статті 118 Земельного кодексу України.