ГАРЯЧА ТЕЛЕФОННА ЛІНІЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖГЕОКАДАСТРУ У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Головне управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області інформує, що з метою вдосконалення організації роботи із зверненнями громадян в Головному управлінні земельних ресурсів працює постійно діюча «гаряча» телефонна лінія з питань надання консультацій.

ТЕЛЕФОНУЙТЕ: (056) 742-87-96; 742-88-44

(щодня з 9.00 до 13.00 та з 14.00 до 18.00)

Пишіть нам за адресою: Головне управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області, 49004, м. Дніпропетровськ, пр. Кірова, 2 та на електрону адресу dnipropetrovsk@land.gov.ua.

Порядок роботи постійно діючої «гарячої» лінії:

– спеціалісти управління, які беруть участь у постійно діючій «гарячій» телефонній лінії, керуються Конституцією України та законами України, актами Президента України, постановами Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України, наказами Держгеокадастру України.

– під час телефонного спілкування з’ясовуються відомості про особу (прізвище, ім’я та по батькові, домашня адреса, місце роботи).

про результати розгляду звернення громадян спеціалісти управління повідомляють усно або пропонується звернутися письмово, вказавши дату та час звернення до постійно діючої «гарячої» телефонної лінії.

– анонімні звернення громадян не розглядаються.