Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру є розпорядником великого обсягу інформації у сфері земельних відносин. Значну кількість правочинів громадяни можуть здійснити спираючись виключно на відомості, які надаються у Держгеокадастрі. Тому, одним з важливих пріоритетів діяльності відомства є надання якісних адміністративних послуг.

Головне управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області надає платні та безоплатні адмінпослуги за трьома основними напрямками:

1) внесення інформації до бази даних Державного земельного кадастру (державна реєстрація земельних ділянок, обмежень у використанні земель);

2) видача з бази даних витягів та довідок (витяг з Державного земельного кадастру про земельні ділянки, обмеження у використанні земель, довідка, що містить узагальнену інформацію про землі, викопіювання з кадастрової карти);

3) інші послуги.

Починаючи з 1 січня 2015 року відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП). Вони утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування.

Повідомляємо, що на підставі Постанови Кабінету Міністрів України від 21.04.2021 № 393 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України», яка набрала чинності 24.07.2021, з переліку послуг, які надаються Головним управлінням Держгеокадастру у Дніпропетровській області через центри надання адміністративних послуг адміністративну послугу «Видача відомостей з документації із землеустрою, що включена до Державного фонду документації із землеустрою» виключено.

З адресами ЦНАПів у Дніпропетровській області можна ознайомитися за посиланням.

Інформаційні та Технологічні картки:

Управління надання адміністративних послуг

Відділ № 1

Відділ № 2

Відділ № 3

Відділ № 4

Відділ  № 5

Відділ № 6

Відділ № 7

Відділ № 8