Головним управлінням Держгеокадастру у Дніпропетровській області 25, 26 та 29 жовтня 2018 року були проведені земельні аукціони з продажу прав оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

В ході проведення торгів продано право оренди на 15 земельних ділянок загальною площею 143,1 га, які розташовані на території Криворізького, Солонянського та Петриківського районів Дніпропетровській області (за межами населених пунктів). Загальна сума розміру річної орендної плати за користування земельними ділянками складає  203 161,51 грн. За підсумками проведення земельних торгів річна орендна плата земельних ділянок зросла на 10,4 % від нормативної грошової оцінки землі. Отримані кошти щорічно поповнюватимуть місцевий бюджет та можуть бути використані на  реалізацію соціальних проектів.

Наступні земельні аукціони з продажу прав оренди  земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності (за межами населених пунктів) на Дніпропетровщині відбудуться 13, 15 та 23 листопада поточного року.

Додатково:

З переліком земельних ділянок та інформацією про проведення земельних торгів можна ознайомитись на офіційному веб-сайті Держгеокадастру України http://land.gov.ua/ у розділі «Земельні аукціони».