Сьогодні, 26 листопада, під керівництвом начальника Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області Дмитра Свердліна, відбулась чергова   передача земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність територіальних громад.

Відповідно до акту приймання-передачі у власність  громадам  передано  земельні ділянки загальною площею  10669,2386 га.

Дмитро Свердлін особисто   привітав  керівників Чернеччинської,  Царичанської, Томаківської, Славгородської, Обухівської, Мирівської, Личківської, Карпівської, Дубовиківської, Девладівської, Вакулівської  територіальних  громад  з цією  подією та висловив наміри  щодо подальшого плідного співробітництва та інформаційної підтримки  спеціалістів-землевпорядників, з метою забезпечення ефективності розпорядження комунальними землями сільськогосподарського призначення і виконання  повноважень в земельній сфері на користь громаді.

Довідково:

З переліком земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності, які передані у комунальну власність, можна ознайомитися на сайті Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській  області у розділі  Передача земель громадам