Метою Меморандуму є забезпечення координації діяльності щодо інформаційної взаємодії, інтеграції та спільного використання геопросторової інформації, що належить сторонам.

«Це величезна робота, враховуючи, що таких реєстрів в масштабах країни тисячі, і частина з них ведеться в непоєднуваних форматах. Класифікація, кодування геопросторових об’єктів, їхні ідентифікатори, домени, правила цифрового опису – все це нам належить зробити найближчим часом», — пояснив Голова Держгеокадастру Денис Башлик. Він додав, що у кінцевому підсумку громадяни, органи виконавчої влади та місцевого самоврядування матимуть ефективно функціонуючу складову національної інфраструктури геопросторових даних, в яку інтегруватиметься географічна інформація, дані Державного земельного кадастру та про наявні реєстри адрес.

У такий спосіб, підписання Меморандуму дозволить консолідувати зусилля, як на центральному, так і на місцевому рівні та отримати єдиний, електронний і геоприв’язаний реєстр адрес та весь спектр сервісів, що з ним пов’язані.