З початку 2017 року фахівці Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області надали населенню 98 тис. адміністративних послуг. З них майже 32 тис. послуг надано на платній основі, за що бюджети різних рівнів отримали 2 млн 691 тис. гривень.

Найбільше коштів, понад 2,1 млн грн, надійшло до бюджетів за надання 26, 6 тис. витягів із Державного земельного кадастру про земельну ділянку, 303 тис. грн надійшло за виправлення технічних помилок у відомостях Державного земельного кадастру, які було допущено не з вини органу, який здійснює його ведення, а також 29,2 тис. грн – за державну експертизу землевпорядної документації.

Безкоштовно землевпорядники Дніпропетровщини надали 65 тис. адмінпослуг, або 66 % від всієї кількості. Серед них найбільш запитуваних залишаються державна реєстрація земельної ділянки та надання довідки з державної статистичної звітності про наявність земель і розподіл їх за власниками земель, землекористувачами та угіддями.

Довідково:
Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитись з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.