З початку реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки, до Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області надійшло 47 714 проектів землеустрою з інших областей. На сьогоднішній день експертами опрацьовано 47 412 проектів, з яких: 33 593 проектів отримали позитивний висновок, а 13 819 негативний висновок.

Фахівцями Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області направлено на погодження до інших областей 48 681 проект землеустрою, з яких 47 711 проектів розглянуто у визначений постановою термін, у тому числі 8 596 проектів учасників АТО. Із загальної кількості розглянутих проектів 35 333 отримали позитивні висновки, а 12 378 проектів землеустрою були повернуті на доопрацювання.

На Дніпропетровщині кількість працівників територіальних органів Держгеокадастру, які отримали статус експерта та працюють у Головному управлінні становить 24 особи.

Довідково:

Постановою Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 року № 580 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру» (зі змінами) затверджено тимчасовий порядок взаємодії між територіальними органами державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру на період реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру під час погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Розгляд та погодження або відмова у погодженні проектів землеустрою здійснюється працівниками територіальних органів Держгеокадастру, які вибрані за принципом випадковості системою електронного документообігу Держгеокадастру.