13 квітня 2018 року відбулося засідання колегії Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області за головуванням першого заступника начальника Головного управління Євгенія Нагорного. В заході взяли участь заступник начальника відділу внутрішнього аудиту Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру Олена Карпенко, Голова Дніпропетровської обласної організації Всеукраїнської Громадської організації «Асоціація фахівців землеустрою України» Дмитро Ярещенко, в.о. директора ДП «Дніпровський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою» Світлана Жадан, директор Дніпропетровської регіональної філії ДП «Центр державного земельного кадастру» Артем Журжа та керівники структурних підрозділів Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області.

 

   

Начальник відділу ринку та оцінки земель Олена Семенчевська відзвітувала про стан підготовки та проведення земельних торгів Головним управлінням Держгеокадастру у Дніпропетровській області за І півріччя  (8 місяців) 2018 року.

Заступник начальника відділу здійснення державного контролю за додержанням земельного законодавства та оперативного реагування управління з контролю за використанням та охороною земель Ігор Жила доповів про стан виконання доручення Держгеокадастру стосовно здійснення представництва інтересів держави в адміністративних та господарських судах з метою усунення порушень вимог земельного законодавства.

Начальник управління землеустрою та охорони земель Віктор Кулініч детально розкрив питання про стан виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 31.01.2018 № 60-р щодо передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об’єднаних територіальних громад.

 

Заступник начальника управління – начальник відділу державної реєстрації об’єктів державного земельного кадастру управління державного земельного кадастру Ірина Сухенко доповіла членам колегії про стан надання структурними підрозділами Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області адміністравних послуг у сфері Державного земельного кадастру.

Про стан виконання робіт з дообстеження наявності та фізичного стану пунктів Державної геодезичної мережі України 1-3 класу та результатів здійснення вибіркової перевірки якості обстеження пунктів Державної геодезичної мережі України 1-3 класу повідомив виконуючий обов’язки відділу державного геодезичного нагляду Сергій Шеламанов.

Начальник відділу правового забезпечення юридичного управління Ольга Середа відзвітувала про координацію роботи державних підприємств, що належать до сфери управління Держгеокадастру та стан оформлення прав на об’єкти нерухомого майна.

Про стан забезпечення земельними ділянками учасників АТО доповіла начальник відділу землеустрою та охорони земель управління землеустрою та охорони земель Олена Бормотова.

Після плідного обговорення члени колегії сформували рішення з усіх розглянутих питань, що будуть надані для виконання фахівцям Головного управління та керівникам структурних підрозділів Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області у районах.