На колегії Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області 23 квітня 2018 року перший заступник начальника Головного управління Євгеній Нагорний підбив підсумки роботи землевпорядної служби області за 2017 рік.

 

У заході взяли участь заступник начальника Управління – начальник відділу здійснення контролю за дотриманням антикорупційного законодавства Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру Ігор Рубан, заступник голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації Володимир Юрченко, доктор технічних наук Юрій Кірічек,  завідувач кафедри геодезії Державного вищого навчального закладу «Національний гірничий університет» Владислав Рябчій, директор ДП «Дніпровський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою» Сергій Добриця.

 

 

Начальник відділу ринку та оцінки земель Олена Семенчевська відзвітувала про стан підготовки та проведення земельних торгів Головним управлінням Держгеокадастру у Дніпропетровській області за 2017 рік, і про заплановані обсяги продажу на 2018 рік .

 Заступник начальника – начальник Управління з контролю за використанням та охороною земель Юрій Бутенко розповів про результати здійснення заходів державного контролю за 2017 рік.

В свою чергу, заступник начальника відділу здійснення державного контролю за додержанням земельного законодавства та оперативного реагування управління з контролю за використанням та охороною земель Ігор Жила розкрив питання про заплановані заходи державного контролю на 2018 рік.

Начальник управління землеустрою та охорони земель Віктор Кулініч детально розкрив актуальне на сьогодні питання про стан підготовки та виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 31.01.2018 № 60-р щодо передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об’єднаних територіальних громад.

Заступник начальника управління – начальник відділу державної реєстрації об’єктів державного земельного кадастру управління державного земельного кадастру Ірина Сухенко доповіла членам колегії про два важливих питання, які стосувались стану виправлення помилок у Державному земельному кадастрі та перенесення відомостей до Державного земельного кадастру й про здійснення державної реєстрації земельних ділянок за заявами, поданими в електронній формі.

Про стан виконання робіт з обстеження наявності та фізичного стану пунктів (3 класу) Державної геодезичної мережі України повідомив виконуючий обов’язки відділу державного геодезичного нагляду Сергій Шеламанов.

Начальник відділу правового забезпечення юридичного управління Ольга Середа розповіла про координацію роботи державних підприємств, що належать до сфери управління Держгеокадастру та стан оформлення прав на об’єкти нерухомого майна.

Начальник відділу землеустрою та охорони земель управління землеустрою та охорони земель Олена Бормотова доповіла про одне з найважливіших питань  – це стан забезпечення земельними ділянками учасників АТО та членами їх сімей.

По кожному з розглянутих питань учасниками колегії були прийняті рішення, які спрямовані на ефективне та якісне виконання поставлених державою завдань.