26 вересня 2017 року виконуючий обов’язки начальника Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області Віталій Анатолійович Мацак провів засідання колегії, на якій виступив з доповіддю про підсумки роботи землевпорядної служби Дніпропетровської області за I півріччя 2017 рік.

    

  

 

Олена Семенчевська, начальник відділу ринку та оцінки земель, відзвітувала про стан підготовки та проведення земельних торгів Головним управлінням Держгеокадастру у Дніпропетровській області .

Заступник начальника – начальник Управління з контролю за використанням та охороною земель Юрій Бутенко спільно з заступником начальника управління – начальник відділу здійснення державного контролю за додержанням земельного законодавства та оперативного реагування управління з контролю за використанням та охороною земель Станіславом Тяглом доповіли учасникам колегії про виконання плану перевірок щодо питань дотримання земельного законодавства, використання та охорони земель усіх категорій і форм власності, родючості грунтів.

  

Щодо питання стану організації та виконання плану заходів по реалізації Стратегії удосконалення механізму управління в сфері використання та охорони земель сільськогосподарського призначення державної власності та розпорядження ними, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 7 червня 2017 року № 413 та про стан реалізації пілотного проекту із запровадження екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Держгеокадастру виступив начальник управління землеустрою та охорони земель  Віктор Кулініч .

Ірина Сухенко, заступник начальника управління – начальник відділу державної реєстрації об’єктів державного земельного кадастру управління державного земельного кадастру доповіла членам колегії про стан виправлення помилок в Державному земельному кадастрі та перенесення відомостей до Державного земельного кадастру.

У цьому році в Головному управлінні Держгеокадастру у Дніпропетровській області створено відділ державного геодезичного нагляду. Одним із пріоритетних напрямів діяльності відділу є виконання робіт з обстеження наявності та фізичного стану пунктів Державної геодезичної мережі України 3 класу. Про це на колегії зазначив Сергій Шеламанов.

Начальник відділу правового забезпечення юридичного управління Ольга Середа доповіла про координацію роботи державних підприємств, що належать до сфери управління Держгеокадастру та стан оформлення прав на об’єкти нерухомого майна.

Фахівець сектору запобігання та виявлення корупції Ігор Садовенко виступив з промовою про запобігання корупції.

Заступник начальника відділу звернень громадян та доступу до публічної інформації Оксана Жук розгорнуто розкрила питання про стан виконавської дисципліни.

Після плідного обговорення члени колегії сформували рішення з усіх розглянутих питань, що будуть надані для виконання спеціалістам Головного управління та керівникам структурних підрозділів Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області.