Земля є основним національним багатством, що перебуває під особливою охороною держави, тому надзвичайно важливим напрямком діяльності органів державної влади і органів прокуратури є сфера земельних відносин. При цьому особливої уваги потребує питання запобігання проявам корупції і дотримання вимог антикорупційного законодавства під час реалізації владних повноважень в сфері земельних відносин.

31.01.2018 в приміщенні Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області відбулась міжвідомча нарада між Головним управлінням Держгеокадастру у Дніпропетровській області та Прокуратурою Дніпропетровської області з метою удосконалення взаємодії в сфері земельних відносин. У нараді взяли участь перший заступник начальника Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області Нагорний Євгеній Володимирович, заступник начальника Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області Бутенко Юрій Олександрович, а також представник Прокуратури Дніпропетровської області Буршаєвський Костянтин Леонідович.

Керівництво Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області посилює заходи направлені на усунення та недопущення порушень у сфері земельних відносин на поточний рік, у тому числі повернення державі земель, які незаконно використовуються громадянами і юридичними особами, та відшкодування заподіяних правопорушеннями збитків.

Також, на нараді були порушені відповідні робочі питання щодо запобігання та протидії корупційних діянь в галузі земельних відносин.