З початку 2019 року фахівці Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області, на підставі заяв, отриманих від фізичних та юридичних осіб, сільськогосподарських товариств та фермерських господарств сформували 321 008 витягів з нормативної грошової оцінки земель. Найбільше таких документів видано щодо ділянок, розташованих у Новомосковському (14 330), Нікопольському (13 228) та Павлоградському  (10 009) районах Дніпропетровської області.

На Дніпропетровщині громадяни надають перевагу зверненням онлайн. Із загальної кількості 235 292 витягів (64%) замовлено через мережу Інтернет,  ще 85 716 (36%) – через Центри надання адміністративних послуг.

Довідково:

Нормативну грошову оцінку земельних ділянок здійснюють для визначення розміру земельного податку, державного мита при міні, спадкуванні та даруванні земельних ділянок, орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності, втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва, вартості земельних ділянок площею понад 50 гектарів для розміщення відкритих спортивних і фізкультурно-оздоровчих споруд, а також при розробці показників та механізмів економічного стимулювання.