З початку року спеціалісти органів земельних ресурсів Дніпропетровської області надали населенню 29 110 адмінпослуги. З них     20 776 (71% від загальної кількості) громадяни отримали на безоплатній основі. Інші 8 334  або  29% – на платній.

За адміністративні послуги, що потребують оплати, землевпорядники Дніпропетровщини перерахували до бюджету 711 656, 9 тис. гривень. Найбільші надходження у розмірі 583 680 тис. грн отримано за надання витягів про земельну ділянку з Державного земельного кадастру. Ще 57 408 тис. грн надійшло за послуги з виправлення технічної помилки у відомостях Державного земельного кадастру.

Серед безоплатних адміністративних послуг найбільша кількість –        8 007 видач витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку землі. У свою чергу 3 102 адмінпослуги стосувались державної реєстрації земельної ділянки та 2 521- запити на отримання довідок з державної статистичної звітності про наявність земель та розподіл іх за власниками, землекористувачами та угіддями.

Довідково:

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.