За тиждень державні кадастрові реєстратори Дніпропетровської області приймають та опрацьовують близько 1,5 тис. заяв з питань ведення Державного земельного кадастру.

З початку року на Дніпропетровщині до органів земельних ресурсів надійшло 68 973 заяв громадян про реєстрацію земельних наділів та видачу витягів із кадастру. Фахівці опрацювали 64 134 заяви, що становить 92% від загальної кількості.

Спеціалісти територіальних органів земельних ресурсів під час розгляду заяв перевіряють актуальність даних про земельні ділянки. Всі необхідні відомості вносяться до Державного земельного кадастру.

З початку 2019 року опрацьовано 35 707 заява на реєстрацію земельних ділянок та 28 427 заяви на видачу витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку.

Найбільшу кількість земельних ділянок зареєстровано на території  Дніпровського району – 2 911, Магдалинівського району – 2 263, м. Дніпро – 2 120 та м. Кривий Ріг – 1 899. Максимальну кількість витягів з Державного земельного кадастру видали у Дніпровському районі – 2 049, Павлоградському районі – 1 905, Нікопольському районі – 1 613 та Широківському районі –  1 516 Дніпропетровської області.

Для підвищення комфорту та зручності громадян та з метою вдосконалення програмного забезпечення Державного земельного кадастру, впроваджена функціональна можливість державної реєстрації земельної ділянки з подачею заяви через особистий електронний кабінет сертифікованими інженерами-землевпорядниками.

Сервіс подання заяви та документації щодо державної реєстрації земельної ділянки доступний на сайті http://wikimap.dzk.gov.ua. Послуга подачі заяви щодо державної реєстрації земельної ділянки доступна в електронному кабінеті https://e.land.gov.ua.

З початку запровадження такого сервісу сертифікованими інженерами- землевпорядниками сформовано 58 224 заяв щодо реєстрації земельних ділянок онлайн. Державними кадастровим реєстраторами позитивно відпрацьовано 57 758 заяви. Найбільше прийнято рішень про реєстрацію  земельних ділянок на території Магдалинівського району – 3 674, м. Кривий Ріг – 3 631, П’ятихатського району – 2 493 та Нікопольського району – 2 486.

Запрошуємо скористатися електронними послугами Держгеокадастру