За тиждень землевпорядники Дніпропетровської області приймають та опрацьовують близько 1,5 тис. заяв з питань ведення Державного земельного кадастру.

З початку року на Дніпропетровщині до органів земельних ресурсів надійшло 8 396 заяв громадян про реєстрацію земельних наділів та видачу витягів із кадастру. Фахівці опрацювали 5 865 заяв, що становить 70% від загальної кількості.

Спеціалісти територіальних органів земельних ресурсів під час розгляду заяв перевіряють актуальність даних про земельні ділянки. Всі необхідні відомості вносяться до Державного земельного кадастру. З початку 2018 року землевпорядники Дніпропетровщини опрацювали 3 804 заяви на реєстрацію земельних ділянок та 2 866 заяви на видачу витягів з Державного земельного кадастру.

Найбільшу кількість заяв на реєстрацію земельних ділянок землевпорядники розглянули у м. Дніпро – 543, Дніпровському – 321 та Синельниківському –  266 – районах. Максимальну кількість витягів із кадастру видали у Синельниківському – 201, м. Кривий Ріг – 184 та Солонянському – 181 – районах.

На сьогоднішній день державні кадастрові реєстратори регіону розглянули більше 1 500 запитів територіальних органів Державної фіскальної служби України стосовно інформації про зареєстровані земельні ділянки.