За тиждень державні кадастрові реєстратори Дніпропетровської області приймають та опрацьовують близько 1,5 тис. заяв з питань ведення Державного земельного кадастру.

З початку року на Дніпропетровщині до органів земельних ресурсів надійшло 31511 заяв громадян про реєстрацію земельних наділів та видачу витягів із кадастру. Фахівці опрацювали 25604 заяви, що становить 81% від загальної кількості.

Спеціалісти територіальних органів земельних ресурсів під час розгляду заяв перевіряють актуальність даних про земельні ділянки. Всі необхідні відомості вносяться до Державного земельного кадастру.

З початку 2019 року опрацьовано 14421 заява на реєстрацію земельних ділянок та 12604 заяви на видачу витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку.

Найбільшу кількість земельних ділянок зареєстровано на території Магдалинівського району – 1 244, Дніпровського району – 1 068,м. Дніпро – 981 та м. Кривий Ріг – 829. Максимальну кількість витягів з Державного земельного кадастру видали у Павлоградському районі – 1 004, Дніпровському районі – 905, Широківському районі –  858 та Солонянському районі – 672.

Для підвищення комфорту та зручності громадян та з метою вдосконалення програмного забезпечення Державного земельного кадастру, впроваджена функціональна можливість державної реєстрації земельної ділянки з подачею заяви через особистий електронний кабінет сертифікованими інженерами-землевпорядниками.

Сервіс подання заяви та документації щодо державної реєстрації земельної ділянки доступний на сайті http://wikimap.dzk.gov.ua. Послуга подачі заяви щодо державної реєстрації земельної ділянки доступна в електронному кабінеті https://e.land.gov.ua.

З початку запровадження такого сервісу сертифікованими інженерами- землевпорядниками сформовано 37 975 заяв щодо реєстрації земельних ділянок онлайн. Державними кадастровим реєстраторами позитивно відпрацьовано 29 792 заяви. Найбільше прийнято рішень про реєстрацію  земельних ділянок на території Магдалинівського району – 2 789, м. Кривий Ріг – 2 597, П’ятихатського району – 1 719 та Нікопольського району – 1 701.

Запрошуємо скористатися електронними послугами Держгеокадастру.