На сьогодні у Дніпропетровській області сертифіковані інженери-землевпорядники завдяки електронному сервісу зареєстрували у Державному земельному кадастрі 24 578 земельних ділянок, у тому числі 4 386 – з початку 2019 року. Зазначену онлайн-послугу запроваджено у грудні 2017 року.

Найбільше ділянок зареєстровано за допомогою електронного сервісу у Магдалинівському (2 178), П’ятихатському  (1 444) районах та місті Кривий Ріг (2 187) Дніпропетровської області.

Сертифіковані інженери-землевпорядники здійснюють реєстрацію земельних ділянок у Державному земельному кадастрі в онлайн-режимі через e.land.gov.ua за декілька хвилин. Такий сервіс заощаджує час та зусилля громадян, робить процес реєстрації прозорим, усуває суб’єктивні фактори при реєстрації земельної ділянки.

Довідково:

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами Центрів на офіційному сайті Держгеокадастру.