З початку запровадження ініціативи про безкоштовне забезпечення учасників АТО земельними ділянками у Дніпропетровській області землевпорядники надали військовослужбовцям 8 935 дозволів на розробку проектів землеустрою на земельні ділянки площею 15 105 гектар.

Із загальної кількості земель 7 414 ділянок площею 14 530 га учасники АТО планують використати для ведення особистого селянського господарства. Ще 1 058 земельних наділів площею 128, 69 га – для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських споруд. Для індивідуального садівництва та дачного будівництва військовослужбовцям виділили 210 ділянок площею 24,85 гектар. Решта дозволів знаходиться на розгляді у землевпорядній службі.

За весь період по регіону затверджено 5 547 проєктів із землеустрою.

На сьогодні у області 12 874 військовий звернувся до держави або органів місцевого самоврядування за отриманням земельного наділу. За жовтень 2017 року органи земельних ресурсів Дніпропетровщини отримали 161 заяву від бійців АТО та було затверджено 537 проектів землеустрою і передано у власність учасникам АТО.

Звернення від учасників АТО землевпорядники розглядають у першочерговому порядку. Продовжується пошук вільних земельних масивів, які можуть бути передані у власність військовослужбовцям та їх родинам. По Дніпропетровській області заразервовано 1 694 га.

Довідково:

На сайті Держгеокадастру розміщена покрокова схема дій для допомоги учасникам АТО та членам родин загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки. Роз’яснення складено з урахуванням запитів, які найчастіше надходять до земельного відомства.