З початку запровадження ініціативи про безкоштовне забезпечення учасників АТО земельними ділянками у Дніпропетровській області землевпорядники надали військовослужбовцям 8 913 дозволів на розробку проектів землеустрою на земельні ділянки площею 15 065 гектара.

Із загальної кількості земель 7 646 ділянок площею 14 912 га учасники АТО планують використати для ведення особистого селянського господарства. Ще 1 056 земельних наділів площею 128,19 га – для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських споруд. Для індивідуального садівництва та дачного будівництва військовослужбовцям виділили 210 ділянок площею 24,85 гектари. Решта дозволів знаходиться на розгляді у землевпорядній службі.

За весь період по регіону затверджено 4 654 проєктів із землеустрою.

На сьогодні у області 12 439 військовий звернувся до держави або органів місцевого самоврядування за отриманням земельного наділу. За серпень 2017 року органи земельних ресурсів Дніпропетровщини отримали 254 заяв від бійців АТО та затверджено 223 проекти землеустрою і передано у власність учасникам АТО.

Звернення від учасників АТО землевпорядники розглядають у першочерговому порядку. Продовжується  пошук вільних земельних масивів, які можуть бути передані у власність військовослужбовцям та їх родинам. По Дніпропетровській області заразервовано 1 715 га.

Довідково:

На сайті Держгеокадастру розміщена покрокова схема дій для допомоги учасникам АТО та членам родин загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки.