З початку запровадження ініціативи про безкоштовне забезпечення учасників АТО земельними ділянками у Дніпропетровській області землевпорядники надали військовослужбовцям 8 941 дозволів на розробку проектів землеустрою на земельні ділянки площею 15 106 гектара.

Із загальної кількості земель 7 666 ділянок площею 14 952 га учасники АТО планують використати для ведення особистого селянського господарства. Ще 1 058 земельних наділів площею 128,69 га – для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських споруд. Для індивідуального садівництва та дачного будівництва військовослужбовцям виділили 211 ділянок площею 24,94 гектари. Решта дозволів знаходиться на розгляді у землевпорядній службі.

За весь період по регіону затверджено 5 732 проєктів із землеустрою.

На сьогодні у області 13 027 військовий звернувся до держави або органів місцевого самоврядування за отриманням земельного наділу. За листопад 2017 року органи земельних ресурсів Дніпропетровщини отримали 208 заяв від бійців АТО та затверджено 190 проекти землеустрою і передано у власність учасникам АТО.

Звернення від учасників АТО землевпорядники розглядають у першочерговому порядку. Продовжується  пошук вільних земельних масивів, які можуть бути передані у власність військовослужбовцям та їх родинам. По Дніпропетровській області заразервовано 1 736 га.

Довідково:

На сайті Держгеокадастру розміщена покрокова схема дій для допомоги учасникам АТО та членам родин загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки. Роз’яснення складено з урахуванням запитів, які найчастіше надходять до земельного відомства.