З початку запровадження ініціативи про безкоштовне забезпечення учасників АТО земельними ділянками у Дніпропетровській області землевпорядники надали військовослужбовцям 9 615 дозволів на розробку проектів землеустрою на земельні ділянки площею 16 407 гектар.

Із загальної кількості земель 8 322 ділянок площею 16 251 га учасники АТО планують використати для ведення особистого селянського господарства. Ще 1 066 земельних наділів площею 129,79 га – для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських споруд. Для індивідуального садівництва та дачного будівництва військовослужбовцям виділили 226 ділянок площею 26,54 гектар. Решта дозволів знаходиться на розгляді у землевпорядній службі.

За весь період по регіону затверджено 6 491 проєктів із землеустрою.

На сьогодні у області 15 157 військовий звернувся до держави або органів місцевого самоврядування за отриманням земельного наділу. За квітень 2018 року органи земельних ресурсів Дніпропетровщини отримали 462 заяву від бійців АТО та було затверджено 90 проектів землеустрою і передано у власність учасникам АТО.

Звернення від учасників АТО землевпорядники розглядають у першочерговому порядку. Продовжується пошук вільних земельних масивів, які можуть бути передані у власність військовослужбовцям та їх родинам. По Дніпропетровській області заразервовано 1 572 га.

Довідково:

На сайті Держгеокадастру розміщена покрокова схема дій для допомоги учасникам АТО та членам родин загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки. Роз’яснення складено з урахуванням запитів, які найчастіше надходять до земельного відомства.