У 2019 році Головним управлінням Держгеокадастру у Дніпропетровській області було реалізовано на земельних торгах 95 прав оренди на земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності. Загальна площа переданих в оренду ділянок склала 1,74 тис. гектар.

Переможцями земельних торгів стали товариства з обмеженою відповідальністю, фермерські господарства та  фізичні особи.

За результатами торгів розмір річної орендної плати у середньому по Дніпропетровській області склав 24,8% від нормативної грошової оцінки, що дозволило наповнити місцеві бюджети на 4,883 млн гривень. Середня вартість орендної плати за 1 гектар становить 2 803 гривні.

Минулоріч на земельних торгах найбільше було реалізовано права оренди на земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності на території Новомосковського (340,5 га), Юр’ївського (155,8 га) та Солонянського (154,8 га) районів Дніпропетровщини.

Довідково:

Земельні торги проводять відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

Із детальною інформацією про земельні ділянки, права оренди на які виставлені на продаж, можна ознайомитися в розділі «Земельні аукціони» на офіційному веб-сайті Держгеокадастру.