21 листопада 2019 року керівництво Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області та начальники відділів територіальних структурних підрозділів взяли участь у громадських обговореннях «Діалог про Україну», де обговорювались всі переваги та проблемні питання масштабної реформи ринку землі в Україні.

Захід був організований Дніпропетровською облдержадміністрацією спільно з заступником міністра розвитку економіки , торгівлі та сільського господарства Тарасом Висоцьким, радником Президента України із земельних питань Романом Лещенко, з представниками Дніпропетровської обласної ради, народними депутатами, керівниками ОТГ та фермерами Дніпропетровщини.

«Наразі обговорюємо питання зменшення кількості землі, яка може продаватися в одні руки. А ще – розмір податку. Як пропозиція – встановити його у межах приблизно від 8 до 12% від НГО. Кошти стовідсотково залишаться у місцевих бюджетах. За попередніми розрахунками, це збільшить їхні надходження на 18 млрд. грн», – сказав Тарас Висоцький.

В результаті реформи власники зможуть вільно розпоряджатися землею – продавати, залишати у спадок, використовувати як заставу. Нововведення на ринку землі дадуть потужний імпульс розвитку фермерства та активному залученню інвестицій, підкреслив заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тарас Висоцький.