Головне управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області оголошує конкурс на заміщення посад державної служби категорій «Б» і «В».

Конкурс на заміщення посад державної служби категорій “Б” і “В” Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області відбудеться  о 10 год. 00 хв. 24-26 квітня 2018 року в приміщенні Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області за адресою: м. Дніпро, просп. О.Поля, буд. 2.

Строк подання документів для участі у конкурсі до 16 год. 00 хв.  17 квітня 2018 року.

 Перелік посад, на які оголошено конкурсний відбір

 1. Заступник начальника управління – начальник відділу здійснення державного контролю за додержанням земельного законодавства та оперативного реагування управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області.
 2. Начальник відділу контролю за використанням та охороною земель у Васильківському, Межівському, Петропавлівському, Покровському районах управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області.
 3. Начальник відділу контролю за використанням та охороною земель в Апостолівському, Криворізькому, Софіївському, Широківському районах управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області.
 4. Головний спеціаліст відділу інформаційного забезпечення державного земельного кадастру управління державного земельного кадастру Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області.
 5. Головний спеціаліст відділу обліку зобов’язань та розрахунків фінансового управління Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області.
 6. Головний спеціаліст відділу планування та закупівель фінансового управління Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області (2).
 7. Головний спеціаліст відділу правового забезпечення юридичного управління Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області (2).
 8. Головний спеціаліст відділу роботи з персоналом управління персоналом Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області (2).
 9. Головний спеціаліст відділу звернень громадян та доступу до публічної інформації Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області.
 10. Головний спеціаліст сектору взаємодії зі ЗМІ та громадськістю Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області.
 11. Головний спеціаліст відділу контролю за використанням та охороною земель у Дніпровському, Синельниківському, Солонянському районах та м. Дніпро Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області (2).
 12. Провідний спеціаліст відділу контролю за використанням та охороною земель в Апостолівському, Криворізькому, Софіївському, Широківському районах управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області (2).
 13. Спеціаліст відділу звернень громадян та доступу до публічної інформації Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області.
 14. Державний кадастровий реєстратор відділу інформаційного забезпечення державного земельного кадастру управління державного земельного кадастру Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області.
 15. Заступник начальника управління – начальник відділу у Нікопольському районі міськрайонного управління у Нікопольському районі та м. Нікополі Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області.
 16. Начальник відділу у Межівському районі Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області.
 17. Державний кадастровий реєстратор відділу у Царичанському районі Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області.

Перелік документів, необхідних для участі у конкурсі, та строк їх подання

 1. Копія паспорта громадянина України.
 2. Письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів до зайняття посади державної служби, до якої додається резюме у довільній формі.
 3. Письмова заява, в якій повідомляється, що до особи не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», та надається згода на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону або копія довідки встановленої форми про результати такої перевірки.
 4. Копія (копії) документа (документів) про освіту.
 5. Заповнена особова картка встановленого зразка.
 6. Посвідчення про вільне володіння державною мовою.
 7. Декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік (кандидата на посаду) шляхом заповнення відповідної форми на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (nazk.gov.ua), роздрукована в паперовому вигляді.

Якщо особа, яка бажає взяти участь у конкурсі, має інвалідність та потребує у зв’язку з цим розумного пристосування, їй необхідно подати заяву про забезпечення в установленому порядку розумного пристосування.

Бланки документів http://dnipropetrovska.land.gov.ua/info/zrazki-dokumentiv/

Документи приймаються до 17 квітня 2018 року

Умови проведення конкурсу на заміщення посад розміщено на сайті Національного агентства України з питань державної служби.

Управління персоналом