Головне управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області оголошує конкурс на заміщення посад державної служби категорій «Б» і «В».

Конкурс на заміщення посад державної служби категорій «Б» і «В» Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області відбудеться  о 10 год. 00 хв. 24-25 червня 2019 року у приміщенні де розташоване Головне управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області за адресою: м. Дніпро, просп. О.Поля, буд. 2.

Строк подання документів для участі у конкурсі до  14 червня 2019 року.

 Перелік посад, на які оголошено конкурсний відбір

 1. Начальник відділу у м. Дніпро Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області.
 2. Завідувач сектору внутрішнього аудиту Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області.
 3. Завідувач сектору інформаційно-аналітичної роботи управління персоналом Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області.
 4. Головний спеціаліст відділу інформаційного забезпечення державного земельного кадастру управління державного земельного кадастру Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області.
 5. Головний спеціаліст відділу контролю за використанням та охороною земель у Нікопольському, Томаківському районах та м. Нікополі управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області.
 6. Головний спеціаліст відділу обліку зобов’язань та розрахунків фінансового управління Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області.
 7. Головний спеціаліст відділу планування та закупівель фінансового управління Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області (2 посади).
 8. Головний спеціаліст відділу правового забезпечення юридичного управління Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області.
 9. Головний спеціаліст відділу роботи з персоналом управління персоналом Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області (2 посади).
 10. Головний спеціаліст відділу звернень громадян та доступу до публічної інформації Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області.
 11. Головний спеціаліст сектору взаємодії зі ЗМІ та громадськістю Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області.
 12. Головний спеціаліст відділу у П’ятихатському районі Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області.
 13. Провідний спеціаліст відділу землеустрою та охорони земель управління землеустрою та охорони земель Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області.
 14. Провідний спеціаліст відділу розпорядження землями сільськогосподарського призначення управління землеустрою та охорони земель Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області (2 посади).
 15. Провідний спеціаліст відділу контролю за використанням та охороною земель в Апостолівському, Криворізькому, Софіївському, Широківському районах управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області.
 16. Провідний спеціаліст відділу контролю за використанням та охороною земель у Васильківському, Межівському, Петропавлівському, Покровському районах управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області.
 17. Провідний спеціаліст відділу контролю за використанням та охороною земель у Новомосковському, Павлоградському, Юр’ївському районах та м. Павлограді управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області (2 посади).
 18. Провідний спеціаліст відділу обліку зобов’язань та розрахунків фінансового управління Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області.
 19. Провідний спеціаліст відділу роботи з персоналом управління персоналом Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області.
 20. Провідний спеціаліст відділу договірної роботи юридичного управління Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області.
 21. Провідний спеціаліст відділу звернень громадян та доступу до публічної інформації Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області.
 22. Провідний спеціаліст відділу у Магдалинівському районі Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області (2 посади).
 23. Провідний спеціаліст відділу у Новомосковському районі Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області на час відпустки для догляду за дитиною основного працівника.
 24. Державний кадастровий реєстратор відділу у м. Кам’янське міськрайонного управління у Петриківському районі та у м. Кам’янське Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області.

Перелік документів, необхідних для участі у конкурсі, та строк їх подання

 1. Копія паспорта громадянина України.
 2. Письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади державної служби, до якої додається резюме у довільній формі.
 3. Письмова заява, в якій особа повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону.
 4. Копії документів про освіту.
 5. Заповнена особова картка встановленого зразка.
 6. Посвідчення про володіння державною мовою.
 7. Декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2018 рік (надається у вигляді роздрукованого примірника заповненої декларації на офіційному веб-сайті НАЗК).
 8. Заява про відсутність заборгованості зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред’явлення виконавчого документа до примусового виконання для осіб, які бажають взяти участь у конкурсі на зайняття вакантної посади державної служби категорії «Б».

Якщо особа, яка бажає взяти участь у конкурсі, має інвалідність та потребує у зв’язку з цим розумного пристосування, їй необхідно подати заяву про забезпечення в установленому порядку розумного пристосування.

Бланки документів http://dnipropetrovska.land.gov.ua/info/zrazki-dokumentiv/

Документи приймаються до 14 червня 2019 року

Умови проведення конкурсу на заміщення посад розміщено на сайті Національного агентства України з питань державної служби.

Управління персоналом