Головне управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області оголошує конкурс на заміщення посад державної служби категорій «Б» і «В».

Конкурс на заміщення посад державної служби категорій “Б” і “В” Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області відбудеться о 10 год. 00 хв. 07-08 серпня 2018 року у приміщенні де розташоване Головне управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області за адресою: м. Дніпро, просп. О.Поля, буд. 2.

Строк подання документів для участі у конкурсі до 16 год. 00 хв. 01 серпня 2018 року.

 Перелік посад, на які оголошено конкурсний відбір

 1. Начальник відділу організаційного та господарського забезпечення управління адміністративно-організаційного забезпечення Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області.
 2. Заступник начальника відділу інформаційного забезпечення державного земельного кадастру управління державного земельного кадастру Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області.
 3. Головний спеціаліст відділу інформаційного забезпечення державного земельного кадастру управління державного земельного кадастру Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області.
 4. Головний спеціаліст відділу представництва в судах та інших органах юридичного управління Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області.
 5. Головний спеціаліст відділу планування та закупівель фінансового управління Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області.
 6. Головний спеціаліст відділу звернень громадян та доступу до публічної інформації Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області.
 7. Головний спеціаліст сектору контролю управління адміністративно-організаційного забезпечення Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області (2 посади).
 8. Державний кадастровий реєстратор відділу у Дніпровському районі Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області.
 9. Державний кадастровий реєстратор відділу у Царичанському районі Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області.

Перелік документів, необхідних для участі у конкурсі, та строк їх подання

 1. Копія паспорта громадянина України.
 2. Письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів до зайняття посади державної служби, до якої додається резюме у довільній формі.
 3. Письмова заява, в якій повідомляється, що до особи не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», та надається згода на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону або копія довідки встановленої форми про результати такої перевірки.
 4. Копія (копії) документа (документів) про освіту.
 5. Заповнена особова картка встановленого зразка.
 6. Посвідчення про вільне володіння державною мовою.
 7. Декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік (кандидата на посаду) шляхом заповнення відповідної форми на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (nazk.gov.ua), роздрукована в паперовому вигляді.

Якщо особа, яка бажає взяти участь у конкурсі, має інвалідність та потребує у зв’язку з цим розумного пристосування, їй необхідно подати заяву про забезпечення в установленому порядку розумного пристосування.

Бланки документів http://dnipropetrovska.land.gov.ua/info/zrazki-dokumentiv/

Документи приймаються до 01 серпня 2018 року

Умови проведення конкурсу на заміщення посад розміщено на сайті Національного агентства України з питань державної служби.

 

Управління персоналом