Головне управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області оголошує конкурс на заміщення посад державної служби категорій «Б» і «В».

Конкурс на заміщення посад державної служби категорій “Б” і “В” Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області відбудеться о 10 год. 00 хв. 30-31 жовтня 2018 року у приміщенні де розташоване Головне управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області за адресою: м. Дніпро, просп. О.Поля, буд. 2.

Строк подання документів для участі у конкурсі до 16 год. 00 хв. 23 жовтня 2018 року.

 Перелік посад, на які оголошено конкурсний відбір

 1. Начальник відділу організації, планування та аналізу інспекторської діяльності управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області.
 2. Начальник відділу договірної роботи юридичного управління Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області.
 3. Начальник відділу державного геодезичного нагляду Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області.
 4. Начальник відділу звернень громадян та доступу до публічної інформації Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області.
 5. Заступник начальника відділу контролю за використанням та охороною земель в Апостолівському, Криворізькому, Софіївському, Широківському районах управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області.
 6. Заступник начальника відділу контролю за використанням та охороною земель у Васильківському, Межівському, Петропавлівському, Покровському районах управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області.
 7. Заступник начальника відділу бухгалтерського обліку та звітності фінансового управління Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області.
 8. Заступник начальника управління – начальник відділу представництва в судах та інших органах юридичного управління Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області.
 9. Заступник начальника управління – начальник відділу у Павлоградському районі міськрайонного управління у Павлоградському, Юр’ївському районах та м. Павлограді Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області.
 10. Заступник начальника відділу у Петропавлівському районі Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області.
 11. Заступник начальника відділу в Апостолівському районі Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області.
 12. Заступник начальника відділу у Криничанському районі Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області.
 13. Заступник начальника відділу у Покровському районі Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області.
 14. Заступник начальника відділу у Софіївському районі Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області.
 15. Заступник начальника відділу у Широківському районі Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області.
 16. Завідувач сектору аукціонної діяльності відділу ринку та оцінки земель Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області.
 17. Головний спеціаліст відділу контролю за використанням та охороною земель у Новомосковському, Павлоградському, Юр’ївському районах та м. Павлограді управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області.
 18. Головний спеціаліст відділу планування та закупівель фінансового управління Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області.
 19. Головний спеціаліст відділу правового забезпечення юридичного управління Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області.
 20. Головний спеціаліст відділу представництва в судах та інших органах юридичного управління Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області.
 21. Головний спеціаліст відділу роботи з персоналом територіальних структурних підрозділів управління персоналом Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області.
 22. Головний спеціаліст відділу у Верхньодніпровському районі Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області.
 23. Провідний спеціаліст відділу контролю за використанням та охороною земель у Васильківському, Межівському, Петропавлівському, Покровському районах управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області (2 посади).
 24. Провідний спеціаліст відділу інформаційного забезпечення державного земельного кадастру управління державного земельного кадастру Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області.
 25. Провідний спеціаліст відділу землеустрою та охорони земель управління землеустрою та охорони земель Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області (2 посади).
 26. Провідний спеціаліст відділу організації, планування та аналізу інспекторської діяльності управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області (2 посади).
 27. Провідний спеціаліст відділу контролю за використанням та охороною земель в Апостолівському, Криворізькому, Софіївському, Широківському районах управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області (3 посади).
 28. Спеціаліст відділу державної реєстрації об’єктів державного земельного кадастру управління державного земельного кадастру Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області.
 29. Державний кадастровий реєстратор відділу державної реєстрації об’єктів державного земельного кадастру управління державного земельного кадастру Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області (2 посади).

 Перелік документів, необхідних для участі у конкурсі, та строк їх подання

 1. Копія паспорта громадянина України.
 2. Письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів до зайняття посади державної служби, до якої додається резюме у довільній формі.
 3. Письмова заява, в якій повідомляється, що до особи не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», та надається згода на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону або копія довідки встановленої форми про результати такої перевірки.
 4. Копія (копії) документа (документів) про освіту.
 5. Заповнена особова картка встановленого зразка.
 6. Посвідчення про вільне володіння державною мовою.
 7. Декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік (кандидата на посаду) шляхом заповнення відповідної форми на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (nazk.gov.ua), роздрукована в паперовому вигляді.
 8. Заява про відсутність заборгованості зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред’явлення виконавчого документа до примусового виконання для осіб, які бажають взяти участь у конкурсі на зайняття вакантної посади державної служби категорії “Б”.

Якщо особа, яка бажає взяти участь у конкурсі, має інвалідність та потребує у зв’язку з цим розумного пристосування, їй необхідно подати заяву про забезпечення в установленому порядку розумного пристосування.

Бланки документів http://dnipropetrovska.land.gov.ua/info/zrazki-dokumentiv/

 Документи приймаються до 23 жовтня 2018 року

Умови проведення конкурсу на заміщення посад розміщено на сайті Національного агентства України з питань державної служби.

Управління персоналом