Головне управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області оголошує конкурс на заміщення посад державної служби категорій «Б» і «В».

Конкурс на заміщення посад державної служби категорій “Б” і “В” Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області відбудеться о 10 год. 00 хв. 15-16 листопада 2018 року у приміщенні де розташоване Головне управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області за адресою: м. Дніпро, просп. О.Поля, буд. 2.

Строк подання документів для участі у конкурсі до 13 год. 00 хв. 

12 листопада 2018 року.

 Перелік посад, на які оголошено конкурсний відбір

 1. Начальник міськрайонного управління у Нікопольському районі та м. Нікополі Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області.
 2. Начальник відділу у П’ятихатському районі Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області.
 3. Начальник відділу у Криничанському районі Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області.
 4. Начальник відділу у Магдалинівському районі Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області
 5. Начальник відділу у Широківському районі Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області.
 6. Заступник начальника відділу контролю за використанням та охороною земель у Магдалинівському, Петриківському, Царичанському районах управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області.
 7. Заступник начальника відділу у Солонянському районі Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області.
 8. Заступник начальника відділу у Томаківському районі Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області.
 9. Заступник начальника відділу представництва в судах та інших органах юридичного управління Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області.
 10. Завідувач сектору обліку земель управління державного земельного кадастру Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області.
 11. Завідувач сектору роз’яснення законодавства юридичного управління Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області.
 12. Завідувач сектору внутрішнього аудиту Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області.
 13. Головний спеціаліст сектору роз’яснення законодавства юридичного управління Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області (2 посади).
 14. Провідний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та звітності фінансового управління Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області.
 15. Провідний спеціаліст відділу державної реєстрації об’єктів державного земельного кадастру управління державного земельного кадастру Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області.
 16. Провідний спеціаліст сектору обліку земель управління державного земельного кадастру Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області.
 17. Провідний спеціаліст відділу планування та закупівель фінансового управління Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області.
 18. Провідний спеціаліст відділу роботи з персоналом територіальних структурних підрозділів управління персоналом Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області.
 19. Провідний спеціаліст відділу державної експертизи Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області.
 20. Провідний спеціаліст відділу державного геодезичного нагляду Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області (3 посади).
 21. Провідний спеціаліст сектору інформаційних технологій та захисту інформації Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області.
 22. Провідний спеціаліст відділу у Покровському районі Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області.
 23. Спеціаліст відділу землеустрою та охорони земель управління землеустрою та охорони земель Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області (2 посади).
 24. Спеціаліст відділу у Софіївському районі Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області.
 25. Державний кадастровий реєстратор відділу у Новомосковському районі Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області до виходу основного працівника з відпустки для догляду за дитиною.
 26. Державний кадастровий реєстратор відділу у м. Дніпро Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області (2 посади).

Перелік документів, необхідних для участі у конкурсі, та строк їх подання

 1. Копія паспорта громадянина України.
 2. Письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади державної служби, до якої додається резюме у довільній формі.
 3. Письмова заява, в якій особа повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону.
 4. Копії документів про освіту.
 5. Заповнена особова картка встановленого зразка.
 6. Посвідчення про володіння державною мовою.
 7. Декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2017 рік (надається у вигляді роздрукованого примірника заповненої декларації на офіційному веб-сайті НАЗК).
 8. Заява про відсутність заборгованості зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред’явлення виконавчого документа до примусового виконання для осіб, які бажають взяти участь у конкурсі на зайняття вакантної посади державної служби категорії “Б”.

Якщо особа, яка бажає взяти участь у конкурсі, має інвалідність та потребує у зв’язку з цим розумного пристосування, їй необхідно подати заяву про забезпечення в установленому порядку розумного пристосування.

Бланки документів http://dnipropetrovska.land.gov.ua/info/zrazki-dokumentiv/

Документи приймаються до 12 листопада 2018 року

Умови проведення конкурсу на заміщення посад розміщено на сайті Національного агентства України з питань державної служби.

 

Управління персоналом