Головне управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області оголошує конкурс на заміщення посад державної служби категорій «Б» і «В».

Конкурс на заміщення посад державної служби категорій “Б” і “В” Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області відбудеться о 10 год. 00 хв. 03-04 квітня 2019 року у приміщенні де розташоване Головне управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області за адресою: м. Дніпро, просп. О.Поля, буд. 2.

Строк подання документів для участі у конкурсі до  27 березня 2019 року.

 Перелік посад, на які оголошено конкурсний відбір

 1. Начальник відділу організації, планування та аналізу інспекторської діяльності управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області.
 2. Завідувач сектору внутрішнього аудиту Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області.
 3. Завідувач сектору аукціонної діяльності відділу ринку та оцінки земель Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області
 4. Головний спеціаліст відділу у Васильківському районі Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області.
 5. Головний спеціаліст відділу у Софіївському районі Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області.
 6. Державний кадастровий реєстратор відділу у Дніпровському районі Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області.
 7. Державний кадастровий реєстратор відділу у м. Дніпро Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області (2 посади).
 8. Державний кадастровий реєстратор відділу інформаційного забезпечення державного земельного кадастру Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області.
 9. Державний кадастровий реєстратор відділу державної реєстрації об’єктів державного земельного кадастру Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області.
 10. Державний кадастровий реєстратор відділу в Синельниківському районі Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області.
 11. Державний кадастровий реєстратор відділу у Солонянському районі Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області (2 посади).
 12. Державний кадастровий реєстратор відділу у Царичанському районі Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області (2 посади).

Перелік документів, необхідних для участі у конкурсі, та строк їх подання:

 1. Копія паспорта громадянина України.
 2. Письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади державної служби, до якої додається резюме у довільній формі.
 3. Письмова заява, в якій особа повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону.
 4. Копії документів про освіту.
 5. Заповнена особова картка встановленого зразка.
 6. Посвідчення про володіння державною мовою.
 7. Декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2018 рік (надається у вигляді роздрукованого примірника заповненої декларації на офіційному веб-сайті НАЗК).
 8. Заява про відсутність заборгованості зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред’явлення виконавчого документа до примусового виконання для осіб, які бажають взяти участь у конкурсі на зайняття вакантної посади державної служби категорії “Б”.

Якщо особа, яка бажає взяти участь у конкурсі, має інвалідність та потребує у зв’язку з цим розумного пристосування, їй необхідно подати заяву про забезпечення в установленому порядку розумного пристосування.

Бланки документів http://dnipropetrovska.land.gov.ua/info/zrazki-dokumentiv/

 Документи приймаються до 27 березня 2019 року

Умови проведення конкурсу на заміщення посад розміщено на сайті Національного агентства України з питань державної служби.

Управління персоналом