Головне управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області оголошує конкурс на заміщення посад державної служби категорій «Б» і «В».

Конкурс на заміщення посад державної служби категорій «Б» і «В» Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області відбудеться о 10 год. 00 хв. 14-15 листопада 2019 року у приміщенні де розташоване Головне управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області за адресою: м. Дніпро, просп. О.Поля, буд. 2.

Строк подання інформації для участі у конкурсі

до 07 листопада 2019 року

 Перелік посад, на які оголошено конкурсний відбір

 1. Начальник відділу договірної роботи юридичного управління Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області.
 2. Начальник відділу звернень громадян та доступу до публічної інформації Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області.
 3. Начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності фінансового управління Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області.
 4. Начальник відділу у м. Павлограді міськрайонного управління у Павлоградському, Юр’ївському районах та м. Павлограді Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області.
 5. Начальник відділу у Петриківському районі міськрайонного управління у Петриківському районі та у м. Кам’янське Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області.
 6. Начальник відділу у П’ятихатському районі Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області.
 7. Начальник відділу у Магдалинівському районі Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області.
 8. Начальник відділу у Криничанському районі Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області.
 9. Начальник відділу у Покровському районі Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області.
 10. Начальник відділу у Царичанському районі Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області.
 11. Начальник відділу у Широківському районі Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області.
 12. Заступник начальника відділу бухгалтерського обліку та звітності фінансового управління Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області.
 13. Завідувач сектору обліку земель управління державного земельного кадастру Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області.
 14. Завідувач сектору роз’яснення законодавства юридичного управління Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області.
 15. Завідувач сектору внутрішнього аудиту Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області.
 16. Заступник начальника відділу контролю за використанням та охороною земель в Апостолівському, Криворізькому, Софіївському, Широківському районах управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області.
 17. Заступник начальника управління – начальник відділу у Нікопольському районі міськрайонного управління у Нікопольському районі та м. Нікополі Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області.
 18. Заступник начальника відділу у Петропавлівському районі Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області.
 19. Заступник начальника відділу у Криворізькому районі Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області.
 20. Заступник начальника відділу в Апостолівському районі Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області.
 21. Заступник начальника відділу у Васильківському районі Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області.
 22. Заступник начальника відділу у Покровському районі Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області.
 23. Заступник начальника відділу у Солонянському районі Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області.
 24. Заступник начальника відділу у Софіївському районі Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області.
 25. Заступник начальника відділу у Томаківському районі Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області.
 26. Головний спеціаліст відділу контролю за використанням та охороною земель у Нікопольському, Томаківському районах та м. Нікополі управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області.
 27. Головний спеціаліст відділу планування та закупівель фінансового управління Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області.
 28. Головний спеціаліст відділу договірної роботи юридичного управління Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області.
 29. Головний спеціаліст сектору роз’яснення законодавства юридичного управління Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області (2 посади).
 30. Головний спеціаліст сектору інформаційних технологій та захисту інформації Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області.
 31. Головний спеціаліст відділу у П’ятихатському районі Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області.
 32. Провідний спеціаліст відділу інформаційного забезпечення державного земельного кадастру управління державного земельного кадастру Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області.
 33. Провідний спеціаліст сектору обліку земель управління державного земельного кадастру Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області.
 34. Провідний спеціаліст відділу контролю за використанням  та охороною земель у Верхньодніпровському, Криничанському, П’ятихатському районах та                      м. Кам’янське управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області (3 посади).
 35. Провідний спеціаліст відділу контролю за використанням та охороною земель у Нікопольському, Томаківському районах та м. Нікополі управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області.
 36. Провідний спеціаліст відділу контролю за використанням та охороною земель у Новомосковському, Павлоградському, Юр’ївському районах та                           м. Павлограді управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області (2 посади).
 37. Провідний спеціаліст відділу контролю за використанням та охороною земель у Васильківському, Межівському, Петропавлівському, Покровському районах управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області (2 посади).
 38. Провідний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та звітності фінансового управління Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області.
 39. Провідний спеціаліст відділу планування та закупівель фінансового управління Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області.
 40. Провідний спеціаліст відділу державної експертизи Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області (3 посади).
 41. Провідний спеціаліст відділу державного геодезичного нагляду Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області (2 посади).
 42. Провідний спеціаліст сектору інформаційних технологій та захисту інформації Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області.
 43. Провідний спеціаліст відділу звернень громадян та доступу до публічної інформації Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області.
 44. Провідний спеціаліст відділу у Юр’ївському районі міськрайонного управління у Павлоградському, Юр’ївському районах та м. Павлограді Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області.
 45. Провідний спеціаліст відділу у Криворізькому районі Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області.
 46. Провідний спеціаліст відділу у Томаківському районі Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області.
 47. Провідний спеціаліст відділу у Широківському районі Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області.
 48. Спеціаліст відділу державної реєстрації об’єктів державного земельного кадастру управління державного земельного кадастру Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області.
 49. Спеціаліст відділу землеустрою та охорони земель управління землеустрою та охорони земель Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області (2 посади).
 50. Спеціаліст відділу у Магдалинівському районі Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області.
 51. Спеціаліст відділу у Софіївському районі Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області.
 52. Державний кадастровий реєстратор відділу у Синельниківському районі Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області на час відпустки для догляду за дитиною основного працівника.
 53. Державний кадастровий реєстратор відділу у м. Дніпро Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області.

Перелік інформації, необхідної для участі в конкурсі, та строк її подання

 1) заяву про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади згідно з додатком 2 Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби;

2) резюме за формою згідно з додатком 2-1 Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, в якому обов’язково зазначається така інформація:

прізвище, ім’я, по батькові кандидата;

реквізити документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

підтвердження наявності відповідного ступеня вищої освіти;

підтвердження рівня вільного володіння державною мовою;

відомості про стаж роботи, стаж державної служби (за наявності), досвід роботи на відповідних посадах;

3) заяву, в якій повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону.

Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, може подавати додаткову інформацію, яка підтверджує відповідність встановленим вимогам, зокрема стосовно попередніх результатів тестування, досвіду роботи, професійних компетентностей, репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

На електронні документи, що подаються для участі у конкурсі, накладається кваліфікований електронний підпис кандидата.

Особа, яка бажає взяти участь у конкурсі, несе персональну відповідальність за достовірність наданої інформації.

Інформація подається до 07 листопада 2019 року

Умови проведення конкурсу на заміщення посад розміщено на Єдиному порталі вакансій державної служби НАДС.

Управління персоналом