Головне управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області оголошує конкурс на заміщення посад державної служби категорій «Б» і «В».

Конкурс на зайняття посад державної служби категорій “Б” і “В” Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області відбудеться  о 10 год. 00 хв. 15-17 січня 2018 року в приміщенні Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області за адресою: м. Дніпро, пр. О.Поля, буд. 2.

Строк подання документів для участі у конкурсі до 13 год. 00 хв. 

29 грудня 2017 року.

 Перелік посад, на які оголошено конкурсний відбір

 1. Начальник відділу у Петриківському районі міськрайонного управління у Петриківському районі та у м. Кам’янське.
 2. Начальник відділу у Царичанському районі.
 3. Начальник відділу контролю за використанням та охороною земель у Новомосковському, Павлоградському, Юр’ївському районах та м. Павлограді управління з контролю за використанням та охороною земель.
 4. Заступник начальника відділу інформаційного забезпечення державного земельного кадастру управління державного земельного кадастру.
 5. Заступник начальника відділу у м. Дніпро.
 6. Головний спеціаліст відділу організації, планування та аналізу інспекторської діяльності управління з контролю за використанням та охороною земель.
 7. Головний спеціаліст сектору інформаційних технологій та захисту інформації (2).
 8. Головний спеціаліст відділу у Криворізькому районі.
 9. Головний спеціаліст відділу договірної роботи юридичного управління (2).
 10. Головний спеціаліст відділу у П’ятихатському районі.
 11. Головний спеціаліст відділу у Криворізькому районі (на час відпустки для догляду за дитиною основного працівника).
 12. Головний спеціаліст відділу у Синельниківському районі.
 13. Головний спеціаліст відділу у Дніпровському районі (на час відпустки для догляду за дитиною основного працівника) (2).
 14. Державний кадастровий реєстратор відділу у м. Кам’янське міськрайонного управління у Петриківському районі та у м. Кам’янське (2).
 15. Провідний спеціаліст відділу правового забезпечення юридичного управління (на час відпустки для догляду за дитиною основного працівника).
 16. Провідний спеціаліст відділу контролю за використанням та охороною земель у Новомосковському, Павлоградському, Юр’ївському районах та м. Павлограді управління з контролю за використанням та охороною земель (2).
 17. Провідний спеціаліст відділу ринку та оцінки земель.
 18. Провідний спеціаліст відділу у Магдалинівському районі (2).
 19. Спеціаліст відділу організаційного та господарського забезпечення управління адміністративно-організаційного забезпечення.
 20. Головний спеціаліст відділу у Васильківському районі.

 

Перелік документів, необхідних для участі у конкурсі, та строк їх подання

 1. Копія паспорта громадянина України.
 2. Письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів до зайняття посади державної служби, до якої додається резюме у довільній формі.
 3. Письмова заява, в якій повідомляється, що до особи не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», та надається згода на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону або копія довідки встановленої форми про результати такої перевірки.
 4. Копія (копії) документа (документів) про освіту.
 5. Заповнена особова картка встановленого зразка.
 6. Посвідчення про вільне володіння державною мовою.
 7. Декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік (кандидата на посаду) шляхом заповнення відповідної форми на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (nazk.gov.ua), роздрукована в паперовому вигляді.

Якщо особа, яка бажає взяти участь у конкурсі, має інвалідність та потребує у зв’язку з цим розумного пристосування, їй необхідно подати заяву про забезпечення в установленому порядку розумного пристосування.

Бланки документів http://land.gov.ua/info/blanky-2/

Документи приймаються до 29 грудня 2017 року

Умови проведення конкурсу на заміщення вакантних посад розміщено на сайті Національного агентства України з питань державної служби 12.12.2017

http://portal.nads.gov.ua/view_doc.html?mode=all_companis_vm&region_id=6372113117064745487#close

Управління персоналом