Керівництвом Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській постійно проводяться особисті та виїзні прийоми громадян, на які з початку року звернулось 67 мешканців області.

27 березня 2017 року у відділі у Криворізькому районі перший заступник начальника Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області Нагорний Євгеній Володимирович провів виїзний прийом громадян.

Актуальним залишається питання щодо процедури оформлення земельної ділянки під особисте селянське господарство, в тому числі виділення земельних ділянок для учасників АТО та підписання угоди про поновлення договору оренди на земельні ділянки.

Відповідно до порушених питань громадянам надані вичерпні відповіді та роз’яснення норм земельного законодавства. Додатково Євгеній Володимирович організував практичну допомогу для найшвидшого вирішення проблем, які виникли у жителів регіону при виготовленні та затвердженні документації із землеустрою.

Звернення, що потребують додаткового вивчення, будуть розглянуті відповідними фахівцями на підставі поданих заяв. За результатами розгляду  яких заявникам будуть направлені письмові відповіді .