ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем державної служби України!

Довіра до влади починається з державного службовця! Саме тому основними цілями і завданнями державної служби  є створення умов для розвитку відкритого громадянського суспільства, захист прав та свобод людини і громадянина, а також забезпечення прозорості та відкритості діяльності органів державної влади відповідно до їх завдань та повноважень.

Сьогодні  державна служба України  знаходиться в процесі реформування, головна мета якого становлення  ефективної, стабільної системи державного управління та підвищення авторитету державного службовця.  Реалізації стратегії реформування системи державної служби – відповідальна  місія, що потребує високого рівня   професіоналізму та сумлінного виконання своїх службових обов`язків.

Упевнений, що запорукою успішного виконання намічених  завдань та поставлених цілей будуть самовідданість  своїй справі та невичерпна енергія тих, хто присягнув вірно служити українському народові,  адже саме на ваші плечі покладена вкрай  важлива суспільна функція –  розбудовувати державу, сформувати рівень довіри суспільства  до влади та її авторитет.

Бажаю  вам здоров’я, натхнення, успіхів на професійній ниві,  заслуженої шани та вдячності людей!

З повагою,

В. о. начальника Головного управління                               Олег  Вишневський