06 жовтня 2017 року відбулась робоча зустріч керівника Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області Віталія Мацака з спостерігачем ОБСЕ  Антілом Молнар для обговорення питань, пов’язаних з виділенням земельних ділянок учасникам АТО та рейдерськими захопленням фермерських земель.

У ході зустрічі Віталій Мацак запевнив представників ОБСЕ, що звернення від бійців АТО землевпорядники розглядають у першочерговому порядку. Фахівці землевпорядної служби Дніпропетровщини продовжують пошук вільних земельних масивів, які можуть бути передані у власність військовослужбовцям та їх родинам.

Представники Головного управління є членами оперативного штабу Дніпропетровської області, на засіданнях якого розглядаються питання пов’язані з рейдерством земельних ділянок. У разі отримання Головним управлінням Держгеокадастру у Дніпропетровській області інформації стосовно порушення прав громадян або інтересів держави в сфері земельних відносин – невідкладно організовуються та здійснюються заходи державного контролю з цих питань. За результатами чого співробітники управління з контролю за використанням та охороною земель вживають всі необхідні заходи до реагування у встановленому законодавством порядку.