З початку 2019 року фахівці Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області на підставі заяв, отриманих від фізичних та юридичних осіб, сільськогосподарських товариств та фермерських господарств сформували 357 348 витяг із нормативної грошової оцінки земель. Найбільше таких документів видано щодо ділянок, розташованих у Новомосковському (19 937), Нікопольському ( 16 666), П’ятихатському (14 810) районах Дніпропетровської області.

У Дніпропетровській області громадяни надають перевагу зверненням онлайн. Таким чином 257 830 витягів або 67 % від загальної кількості замовлено онлайн, а 86 132 або 33 % – через Центри надання адміністративних послуг.

Довідково:

Нормативну грошову оцінку земельних ділянок здійснюють для визначення розміру земельного податку, державного мита при міні, спадкуванні та даруванні земельних ділянок, орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності, втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва, вартості земельних ділянок площею понад 50 гектарів для розміщення відкритих спортивних і фізкультурно-оздоровчих споруд, а також при розробці показників та механізмів економічного стимулювання.