Головним управлінням Держгеокадастру у Дніпропетровській області 27 та 30 серпня 2018 року були проведені земельні аукціони з продажу прав оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

В ході проведення торгів продано право оренди на 10 земельних ділянок загальною площею 126,5 га, які розташовані на території Новомосковського та Солонянського районів Дніпропетровській області (за межами населених пунктів). Загальна сума розміру річної орендної плати за користування земельними ділянками складає 85 911,94 грн.

Найбільш конкурентними виявились торги  по Солонянському району, під час продажу права оренди на земельну ділянку площею 10 га, яка розташована на території Військової сільської ради стартова ціна зросла у 2 рази, що склало 16 % від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.  Отримані кошти щорічно поповнюватимуть місцевий бюджет та можуть бути використані на реалізацію соціальних проектів.

Наступні земельні аукціони з продажу прав оренди  земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності (за межами населених пунктів) на Дніпропетровщині відбудуться 25 та 26 вересня поточного року.

 

Додатково:

 

З переліком земельних ділянок та інформацією про проведення земельних торгів можна ознайомитись на офіційному веб-сайті Держгеокадастру України http://land.gov.ua/ у розділі «Земельні аукціони».