У лютому на земельних аукціонах у Дніпропетровській області, землевпорядники продали права оренди на шість земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності (за межами населених пунктів). Загальна площа наділів складає майже 24 гектарів.

В результаті конкуренції між інвесторами розмір річної орендної плати на земельну ділянку площею 4,0000 га розташовану на території Спаської сільської ради Новомосковського району Дніпропетровської області збільшився з 1296 грн. до 10 115 гривень, що становить 62% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки. Цей продаж став найдорожчим за останні два роки проведення земельних торгів на права оренди сільськогосподарських земель державної форми власності Дніпропетровщини.

Проведення земельних торгів у Дніпропетровській області показало динаміку підвищення вартості річної орендної плати в середньому на 27,5 %  від нормативної грошової оцінки (з 22,151 тис. грн. до 76,065  тис. грн.). Отримані кошти щорічно поповнюватимуть місцевий бюджет та можуть бути використані на  реалізацію соціальних проектів.

Наступні земельні аукціони з продажу прав оренди  земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності (за межами населених пунктів) на Дніпропетровщині відбудуться 29 та 30 березня поточного року.

Довідково:

Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площі та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі «Земельні торги».