Перші електронні земельні торги пройшли у Дніпропетровській області 3 грудня 2018 року. На платформі OpenMarket державного підприємства «СЕТАМ» Міністерства юстиції України було продано право оренди на 2 земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності які розташовані на території Михайлівської сільської ради Апостолівського району площею 22,7236 га, та Вакулівської сільської ради Софіївського району площею 18,0000 га.

Стартовий розмір річної орендної плати по виставлених на електронні торги земельним ділянкам становив 8 % від нормативної грошової оцінки (НГО). За результатами електронних земельних торгів відсоткова ставка збільшилась майже на 9%.

Загалом до місцевих бюджетів за результатами перших електронних земельних торгів надійшло 160 661 грн.

Довідково:

17 вересня 2018 року державне підприємство «СЕТАМ» Міністерства юстиції України та Державна служба з питань геодезії, картографії та кадастру в рамках пілотного проекту впровадження електронних земельних торгів уклали Договір про забезпечення функціонування системи електронних земельних торгів.

Система OpenMarket (ДП “СЕТАМ” Міністерства юстиції України) реалізує майно через мережу Інтернет. Працює на всій території України з 2014 року.