Цьогоріч за результатами проведених Головним управлінням Держгеокадастру у Дніпропетровській області земельних торгів, аграріями придбано право оренди на 16 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності загальною площею 220,75 гектарів. Земельні ділянки розташовані за межами населених пунктів Новомосковського, Покровського, Межівського, Павлоградського та Нікопольського  районів Дніпропетровщини.

Землі передано в оренду терміном на 7 років для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

По справжньому конкурентними виявилися торги у лютому 2018 році у Новомосковському районі, де орендна плата з 8% досягла 62% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.

Сумарний обсяг орендної плати від продажу прав оренди за 16 ділянок, який щорічно надходитиме до бюджетів Дніпропетровщини становить 673,852 тис гривень. Фінансовий ресурс місцеві громади можуть використати на реалізацію соціальних та інфраструктурних програм розвитку.

Довідково:

Земельні торги проводять відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

Із детальною інформацією про земельні ділянки, права оренди на які виставлені на продаж, можна ознайомитися в розділі «Земельні аукціони» на офіційному веб-сайті Держгеокадастру.