Головним управлінням Держгеокадастру у Дніпропетровській області за 2018 рік продано право оренди на 68 земельних ділянок загальною площею 1022 га, які розташовані на території Апостолівського, Васильківського, Верхньодніпровського, Криворізького, Криничанського, Межівського, Нікопольського, Новомосковського, Павлоградського, Покровського, Петриківського, Петропавлівського, П’ятихатського, Cинельниківського, Солонянського, Софіївського та Царичанського районів Дніпропетровській області (за межами населених пунктів). Загальна сума розміру річної орендної плати за користування земельними ділянками складає 2168128,90 грн. За підсумками проведення земельних торгів річна орендна плата земельних ділянок зросла на 13,5 % від нормативної грошової оцінки землі. Отримані кошти щорічно поповнюватимуть місцевий бюджет та можуть бути використані на реалізацію соціальних проектів.

Наступні земельні аукціони з продажу прав оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності (за межами населених пунктів) на Дніпропетровщині відбудуться 28 січня та 01 лютого поточного року.

Додатково:

З переліком земельних ділянок та інформацією про проведення земельних торгів можна ознайомитись на офіційному веб-сайті Держгеокадастру України http://land.gov.ua/ у розділі «Земельні аукціони».