Головним управлінням Держгеокадастру у Дніпропетровській області 12, 21, 24 та 25 червня 2019 року були проведені електронні земельні торги з продажу прав оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

В ході проведення торгів продано право оренди на 7 земельних ділянок загальною площею 100,7178 га, які розташовані на території Васильківського, Криничанського, Петриківського та Солонянського районів Дніпропетровській області (за межами населених пунктів). Загальна сума розміру річної орендної плати за користування земельними ділянками складає 144 008,05 грн. За підсумками проведення електронних земельних торгів річна орендна плата земельних ділянок зросла на 19 % від нормативної грошової оцінки землі. Отримані кошти щорічно поповнюватимуть місцевий бюджет та можуть бути використані на реалізацію соціальних проектів.

Наступні земельні аукціони з продажу прав оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності (за межами населених пунктів) на Дніпропетровщині відбудуться 22, 23, 29 та 30 липня поточного року.

Додатково:

З переліком земельних ділянок та інформацією про проведення електронних земельних торгів можна ознайомитись на офіційному веб-сайті Держгеокадастру України http://land.gov.ua/ у розділі «Земельні аукціони».