Головним управлінням Держгеокадастру у Дніпропетровській області 13, 15 та 23 листопада 2018 року були проведені земельні аукціони з продажу прав оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

В ході проведення торгів продано право оренди на 7 земельних ділянок загальною площею 166,4 га, які розташовані на території Верхньодніпровського, П’ятихатського, Покровського та Синельниківського районів Дніпропетровській області (за межами населених пунктів). Загальна сума розміру річної орендної плати за користування земельними ділянками збільшилась з 180,784 тис. грн. до 562,946 тис. грн. За підсумками проведення земельних торгів стартова ціна земельних ділянок піднялась в середньому до 25% від нормативної грошової оцінки землі. Отримані кошти щорічно поповнюватимуть місцевий бюджет та можуть бути використані на реалізацію соціальних проектів.

Наступні земельні аукціони з продажу прав оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності (за межами населених пунктів) на Дніпропетровщині відбудуться 03, 05, 26 та 28 грудня поточного року.

Додатково:

З переліком земельних ділянок та інформацією про проведення земельних торгів можна ознайомитись на офіційному веб-сайті Держгеокадастру України http://land.gov.ua/ у розділі «Земельні аукціони».