Головним управлінням Держгеокадастру у Дніпропетровській області 22, 23 та 29 липня 2019 року були проведені електронні земельні торги з продажу прав оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

Найбільш конкурентні торги виявились по земельній ділянці, яка розташована на території Петриківського району, орендна плата за користування якої зросла на 116 % від нормативної грошової оцінки.

В ході проведення торгів продано право оренди на 5 земельних ділянок загальною площею 32,3189 га, які розташовані на території Криничанського, Петриківського та П’ятихатського районів Дніпропетровській області (за межами населених пунктів). Загальна сума розміру річної орендної плати за користування земельними ділянками складає 74 084,24 грн. За підсумками проведення електронних земельних торгів річна орендна плата земельних ділянок зросла в середньому на 30 % від нормативної грошової оцінки землі. Отримані кошти щорічно поповнюватимуть місцевий бюджет та можуть бути використані на реалізацію соціальних проектів.

Наступні земельні аукціони з продажу прав оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності (за межами населених пунктів) на Дніпропетровщині відбудуться 06, 22 та 23 серпня поточного року.

Додатково:

З переліком земельних ділянок та інформацією про проведення електронних земельних торгів можна ознайомитись на офіційному веб-сайті Держгеокадастру України http://land.gov.ua/ у розділі «Земельні аукціони».