Головне управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області оголошує конкурс на заміщення вакантних посад категорії «В» , «Б»

Конкурс на заміщення вакантних посад Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області  відбудеться о 10 год. 00хв.      27-28 вересня 2017 року в приміщенні Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області за адресою: м. Дніпро, пр. О.Поля, буд.2.

Строк подання документів для участі у конкурсі до 13 год. 00 хв. 25 вересня 2017 року.

Перелік вакантних посад

Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області

 1. Провідний спеціаліст відділу інформаційного забезпечення державного земельного кадастру управління державного земельного кадастру.
 2. Головний спеціаліст відділу державної реєстрації об’єктів державного земельного кадастру управління державного земельного кадастру.
 3. Спеціаліст відділу державної реєстрації об’єктів державного земельного кадастру управління державного земельного кадастру.
 4. Головний спеціаліст відділу розпорядження землями сільськогосподарського призначення управління землеустрою та охорони земель.
 5. Провідний спеціаліст відділу розпорядження землями сільськогосподарського призначення управління землеустрою та охорони земель.
 6. Провідний спеціаліст відділу роботи з персоналом управління персоналом.
 7. Завідувач сектору інформаційно-аналітичної роботи управління персоналом.
 8. Начальник відділу організаційного та господарського забезпечення управління адміністративно-організаційного забезпечення.
 9. Державний кадастровий реєстратор відділу у Солонянському районі.
 10. Спеціаліст відділу у Софіївському районі.
 11. Заступник начальника відділу організації, планування та аналізу інспекторської діяльності управління з контролю за використанням та охороною земель.
 12. Головний спеціаліст відділу контролю за використанням та охороною земель в Апостолівському, Криворізькому, Софіївському, Широківському районах управління з контролю за використанням та охороною земель.
 13. Провідний спеціаліст відділу контролю за використанням та охороною земель в Апостолівському, Криворізькому, Софіївському, Широківському районах управління з контролю за використанням та охороною земель.
 14. Головний спеціаліст відділу контролю за використанням та охороною земель у Верхньодніпровському, Криничанському, П’ятихатському районах та м. Кам’янське управління з контролю за використанням та охороною земель.
 15. Провідний спеціаліст відділу контролю за використанням та охороною земель у Верхньодніпровському, Криничанському, П’ятихатському районах та м. Кам’янське управління з контролю за використанням та охороною земель.
 16. Головний спеціаліст відділу контролю за використанням та охороною земель у Нікопольському, Томаківському районах та м. Нікополі управління з контролю за використанням та охороною земель.
 17. Провідний спеціаліст відділу контролю за використанням та охороною земель у Магдалинівському, Петриківському, Царичанському районах управління з контролю за використанням та охороною земель.
 18. Провідний спеціаліст відділу контролю за використанням та охороною земель у Новомосковському, Павлоградському, Юрївському районах та м. Павлограді управління з контролю за використанням та охороною земель.
 19. Провідний спеціаліст відділу контролю за використанням та охороною земель у Васильківському, Межівському, Петропавлівському Покровському районах управління з контролю за використанням та охороною земель.
 20. Головний спеціаліст відділу договірної роботи юридичного управління.
 21. Головний спеціаліст відділу ринку та оцінки земель (2 вакансії).
 22. Провідний спеціаліст сектору аукціонної діяльності відділу ринку та оцінки земель.
 23. Головний спеціаліст відділу державного геодезичного нагляду.
 24. Провідний спеціаліст сектору інформаційних технологій та захисту інформації.
 25. Головний спеціаліст відділу організації, планування та аналізу інспекторської діяльності управління з контролю за використанням та охороною земель.
 26. Провідний спеціаліст відділу звернень громадян та доступу до публічної інформації.
 27. Начальник відділу договірної роботи юридичного управління.
 28. Заступник начальника відділу правового забезпечення юридичного управління.
 29. Провідний спеціаліст відділу договірної роботи юридичного управління.
 30. Провідний спеціаліст відділу землеустрою та охорони земель управління землеустрою та охорони земель.

 

Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі, та строк їх подання

 1. Копія паспорта громадянина України.
 2. Письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів до зайняття посади державної служби, до якої додається резюме у довільній формі.
 3. Письмова заява, в якій повідомляється, що до особи не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, та надається згода на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону або копія довідки встановленої форми про результати такої перевірки.
 4. Копія (копії) документа (документів) про освіту.
 5. Заповнена особова картка встановленого зразка.
 6. Посвідчення про вільне володіння державною мовою.
 7. Декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік (кандидата на посаду) шляхом заповнення відповідної форми на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (nazk.gov.ua)..

Якщо особа, яка бажає взяти участь у конкурсі, має інвалідність та потребує у зв’язку з цим розумного пристосування, їй необхідно подати заяву про забезпечення в установленому порядку розумного пристосування.

Бланки документів http://land.gov.ua/info/blanky-2/

Документи приймаються  до 25 вересня 2017 року

Умови проведення конкурсу на заміщення вакантних посад розміщено на сайті Національного агентства України з питань державної служби 08.09.2017

http://portal.nads.gov.ua/view_doc.html?mode=all_companis_vm&region_id=6372113117064745487#close