На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 16 листопада 2020 № 1118 «Питання функціонування територіальних органів Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру» та наказу Держгеокадастру від 24.11.2020 р. № 504 «Про ліквідацію та утворення територіальних органів Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру» з 2 грудня 2020 року Головне управління Держгеокадастру у Дніпропетровській  області знаходиться у стані ліквідації як юридичної особи публічного права.

Згідно законодавства у кредиторів з вимогами до Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській  області, якщо такі наявні, є термін два місяці з дня оприлюднення повідомлення про рішення щодо припинення юридичної особи.

Відповідно до ст. 105 Цивільного кодексу України повноваження юридичної особи, яка знаходиться в стані ліквідації покладаються на комісію з припинення юридичної особи (комісію з реорганізації, ліквідаційну комісію), голову комісії або ліквідатора. Наказом Держгеокадастру від 24.11.2020 р. № 504 «Про ліквідацію та утворення територіальних органів Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру» головою комісії з ліквідації Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області області призначено Дмитра Свердліна – начальника Головного управління, заступником голови комісії з ліквідації – Ігоря Жилу– першого заступника начальника Головного управління.

Головне управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області буде продовжувати здійснювати свої повноваження та функції до утворення відповідних територіальних органів як структурних підрозділів апарату Держгеокадастру.