В перший понеділок  листопада першим заступником начальника Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області Нагорним Євгенієм Володимировичем відбувся особистий прийом громадян у міськрайонному управлінні в Нікопольському районі та місті Нікополь Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області.

Під час прийому було розглянуто питання щодо правового статусу земельної ділянки, яка знаходиться на межі міста Марганець та Томаківського району. Також мешканця району турбувало нагальне питання оформлення земельної ділянки у власність під житлову забудову. Особлива увага приділена питанням, які порушувались бійцями АТО.

Питання, з ведення Державного земельного кадастру були вирішені невідкладно та позитивно. Громадянам було надано вичерпні відповіді та роз’яснення згідно чинного законодавства. Звернення, що потребують додаткового вивчення, будуть розглянуті відповідними фахівцями на підставі поданих заяв. За результатами розгляду будуть направлені письмові відповіді заявникам.