З початку 2017 року державні кадастрові реєстратори Дніпропетровщини  зареєстрували 8 933 земельні діляни.

Найбільшу кількість земельних ділянок зареєстровано у Дніпропетровському районі (1 433), у місті Дніпро (996) та місті Кривий Ріг  (576)  Дніпропетровської області.

Ведення Державного земельного кадастру є одним з найважливіших напрямів діяльності Держгеокадастру. Надання витягу з Державного земельного кадастру та реєстрацію земельної ділянки можна назвати найпопулярнішими послугами сфери земельних відносин на сьогодні.

З початку 2017 року кадастрові реєстратори Дніпропетровщини надали  близько 15 000 витягів із Державного земельного кадастру.

На сьогодні найбільше витягів з Державного земельного кадастру видали у Новомосковському (1 391), Дніпропетровському ( 1 291), Солонянському (1 016) районах та у місті Дніпро (1 238) Дніпропетровської  області.

В середньому за тиждень фахівці землевпорядної служби Дніпропетровщини приймають та опрацьовують близько 1,5 тисяч заяв з питань ведення Державного земельного кадастру.

Довідково:

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.