З початку поточного року в порядку екстериторіального погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки, експертами органів Держгеокадастру у Дніпропетровській області прийнято до опрацювання з інших областей 14 403 проекти землеустрою. З них опрацьовано 13 928 примірників землевпорядної документації, з яких 70 % проектів (9 733) отримали позитивний висновок, та 30 % робіт (4 195 ) – негативний.

На Дніпропетровщині кількість працівників територіальних органів, які отримали статус експерта становить 25 осіб.

За цей період на погодження до інших областей територіальними органами Держгеокадастру у Дніпропетровській області направлено 11 578 проект землеустрою. На сьогодні опрацьовано 11 114 проектів, з яких 70% проектних документацій (7 818) отримали позитивну оцінку експертів та 30% робіт (3 296) оцінено негативно.

Довідково:

Постановою Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 року №580 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру» затверджено тимчасовий порядок взаємодії між територіальними органами державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру на період реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру під час погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Розгляд та погодження або відмова в погодженні проектів землеустрою здійснюється працівниками територіальних органів Держгеокадастру, які вибрані за принципом випадковості системою електронного документообігу Держгеокадастру.