З початку 2017 року державні кадастрові реєстратори Дніпропетровщини прийняли від громадян 35 136 звернень з питань ведення Державного земельного кадастру. З них фахівці опрацювали 34 596 заяви, що становить 98% від загальної кількості. В середньому упродовж тижня державні кадастрові реєстратори Дніпропетровської області приймають та опрацьовують близько 2 000 заяв з питань ведення Державного земельного кадастру.

Надання витягів із Державного земельного кадастру та реєстрація земельних ділянок стали найбільш запитуваними послугами. Лише за чотири місяці цього року працівники органів Держгеокадастру у Дніпропетровській області видали 21 372 витяги із Державного земельного кадастру та зареєстрували 13 224  земельні ділянки.

Найбільше заяв з питань ведення державного земельного кадастру 3 469 розглянуто у м. Дніпро та 3 492 заяви у Дніпропетровському районі Дніпропетровщини.

Довідково:

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.